Tel.: 775 762 816
E-mail: info(at)freshynek.cz
Areál VUT
Rybkova 23, 602 00 Brno
objekt 20

Doména

Uživatelé internetu nacházejí webové stránky na nějaké adrese www.doména.cz Takovou doménu si zákazník musí koupit. Nemáte-li doménu ještě koupenou, pomohu Vám s výběrem vhodné domény pro vaše podnikání. Doména stojí kolem 250 Kč / rok a platí se hostingové společnosti.

 

Hosting

Webové stránky musí být uložené na nějakém počítači, ze kterého se zobrazují do celého světa. Takový webový prostor nabízí hostingové společnosti, u kterých máte stránky uložené. Nemáte-li ještě vybraný hostingový program, pomohu vám s jeho výběrem dle požadavků vašich stránek. Vyznat se v džungli hostingových programů není pro laika jednoduché. Je vhodné, aby daný hosting splňoval požadavky na Vaši webovou prezentaci.

 

Grafický návrh

Než webové stránky vyrobíme, musíme webovou prezentaci navrhnout a vymyslet. Webové stránky by měly vizuálně odpovídat vašemu předmětu podnikání. Ještě lepší je, když design stránek odpovídá vašemu logotypu, nebo vaší firemní filozofii. Navrhout design webových stránek trvá minimálně týden, většinou ale déle.

 

Tvorba šablony a prototypu webu

Jakmile je návrh webových stránek hotový, můžeme vyrobit tzv. prototyp a šablonu webu. Při tomto procesu se věnujeme každému detailu webových stránek a na fungujícím prototypu zákazníkovi ukážeme, jak bude web fungovat. Vždy je důležitá jednoduchost obsluhy a nabídek webu tak, abyl uživatel nemusel nic složitě hledat. V jednoduchosti je krása.

 

Tvoříme obsah webu a pracujeme na optimalizaci pro vyhledávače SEO

Jsme pyšní na to, že máme výborné výsledky v optimalizaci pro vyhledávače SEO a to jak na vyhledávači Google.cz tak na Seznam.cz
Je důležité, že optimalizaci neprovádíme na již hotových stránkách, ale pracujeme na ni již během projektu výroby webových stránek. Tímto způsobem je naše práce na webovém projektu efektivní a optimalizace je implementována do projektu ve všech fázích tvorby webových stránek.

 

Korektury a práce na detailech

Po odsouhlasení prototypu a šablony webu přistupujeme k samotné tvorbě a programování webových stránek. Na fungujícím prototypu ladíme detaily a začínáme pracovat s opravdovým obsahem webových stránek. Zákazník se vyjadřuje k jednotlivých detailům a společně upravujeme web tak, aby splňoval jak požadavky na moderní web, tak představu klienta.

 

Spuštění do on-line provozu

Jakmile jsou webové stránky hotové a zákazník vše odsouhlasil, můžeme stránky nahrát na fungující server. Tato operace trvá i celý den, podle toho jak jsou webové stránky robustní. Během kopírování stránek na hostingový server vytváříme také kopie databáze a celého obsahu webu.

 

Registrace do vyhledávačů

Po dokončení přenosu hotových webových stránek na živý server zajistíme registraci do katalogů nejznámějších vyhledávačů. Samozřejmost je vytvoření mapy stránek a vytvoření chybové stránky webu.