Tel.: 775 762 816
E-mail: info@freshynek.cz
Areál VUT, Rybkova 23
budova č. 22

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

SEO optimalizace webových stránek pro vyhledávače neboli Search Engine Optimization (SEO) je proces dostat webovou stránku na přední pozice ve vyhledávačích, kde ji uživatel může snadno najít. Toho dosáhneme pomocí propracovaných postupů a metod, díky kterým webovou prezentaci najdou vyhledávače SeznamGoogle (dva nejpoužívanější vyhledávače v ČR) a umístí ji na přední místa ve výsledcích vyhledávání na dané klíčové slovo.

 

Proč platit za reklamu na internetu, když lze efektivněji zvýšit návštěvnost stránek pomocí vyhledávačů Seznam.cz a Google.cz? Pokud se jedná o internetový obchod, pak kvalitmí SEO optimalizace pro vyhledávače navýší obrat firmy.

 

Doba, kdy se pro optimalizaci používaly nekalé techniky, je dávno pryč. Dnes existuje jediný návod, jak dobře optimalizovat webové stránky - kvalitní textový obsah, který uživatele internetu zaujme, a dobře strukturované webové stránky. Takto ošetřené SEO se vyplatí a funguje skvěle.

 

Vyplatí se investice do SEO? Určitě ano!

Pokud budete mít nejkrásnější webové stránky na světě, tak budou k ničemu, pokud nebudou k nalezení na klíčová slova, která vystihují vaše podnikání. Je logické že pokud např. provozujete autoškolu ve městě Brno, potřebujete, aby vás budoucí klienti nacházeli pod slovním spojením (klíčová slova) "autoškola brno". Investice do Optimalizace pro vyhledávače SEO je tak přímou investicí do prodeje vašich služeb či produktů.